сряда, 2 февруари 2011 г.

„Чавдар” (Бяла Слатина) победи „Спартак” (Плевен)

Поредната си победа в контролна среща от началото на годината записа „Чавдар”. На стадиона в Бърдарски геран селекцията на Бойко Величков се наложи с минималното 1:0 над плевенския Спартак. Автор на единственото попадение стана плевенчанина Кристиян Григоров. В 81-ата минута 191-сантиметровия централен защитник се оказа на точното място пред вратата на гостите и насочи топката в мрежата зад гърба на Николай Христов. Като цяло срещата бе равностойна.
През първото полувреме нямаше нито една опасност пред двамата вратари. След почивката домакините изпуснаха две добри възможности за гол чрез Влади Василев и Ивайло Самарджиев. През останалото напразно се опитваха с центрирания да намерят голмайстора Григоров. Тони Паликрушев насочи топката в гредата и това бе единствената опасност, създаде от спартаковци.
Съставите на двата отбора:
„Чавдар”: Николай Петков, Папазов, Георги Петков, Крушкин, Григоров, Апостолов, Емил Николов, Денис Николов, Самарджиев, Тонев , Василев /Тошев, Мариян Иванов, Ванов, Савчев, Малковски, Тодоров, Ковачев, Симеонов, Михайлов/.
„Спартак”: Тодоров, Маринчев, Борислав Иванов, Радослав Иванов, Даниел Иванов, Кръстев, Петков, Миков, Цветан Петров, Йорданов, Антонов /Христов, Теодор Михайлов, Лъчезар Петров, Пламен Николов, Кунчев, Паликрушев, Валентинов/.