неделя, 13 февруари 2011 г.

"Видима" се издъни срещу "Ботев" (Враца)

Видима-Раковски завърши 1:1 с втородивизионния Ботев (Враца) в поредната си контролна среща, която беше и първа след края на лагера на севлиевския тим в Сандански. Иван Коконов откри резултата за врачани в 33-ата минута, но само две по-късно Владимир Владимиров изравни.
Севлиевският тим беше по-активният в мача, но не успя да стигне до победата. В 17-та минута Калин Щърков проби от ляво, центрира пред вратата, където Николай Владинов с глава изпрати топката в ръцете на вратаря. Минута по-късно капитанът Георги Стойчев стреля по земята и топката премина близо до гредата. Владинов опита в 27-та минута технично да насочи топката към вратата, но тя бе избита в ъглов удар.
Гостите разчитаха на контраатаки, като при една от тях успяха да надиграят севлиевската отбрана. Опитният Светлин Симеонов изведе Коконов сам срещу вратаря Ивайло Василев и той откри - 0:1. Само две минути трябваха на футболистите на Видима-Раковски да възстановят равенството. Николай Владинов стреля в напречната греда, но топката попадна във Владимир Владимиров, който с плътен удар я изпрати в мрежата - 1:1.
След почивката старши треньорът Димитър Тодоров направи доста смени, като само Александър Бранеков, Георги Стойчев, Христо Господинов и Васил Велев играха през целия мач. В последните минути ДВидима-РаковскиФ натисна съперника си, но не успя да създаде опасни голови положения и равенството се запази до последния съдийски сигнал.
Стартов състав на Видима-Раковски: Ивайло Василев /46-Пламен Колев/, Цветомир Панов /46 - Иван Скерлев/, Траян Траянов /46- Самет Ашимов/, Александър Бранеков, Калин Щърков /70 - Борислав Гюлеметов /, Георги Стойчев, Васил Велев, Христо Господинов, Владимир Владимиров /46 Ангел Русев/, Евгени Игнатов /46-Станимир Андонов/ и Николай Владинов /46-Атанас Иванов/.