Бисквитки

петък, 3 юни 2016 г.

Отново победа за СК "Спартак Враца"

На 2 юни в КК "Албена" отборът на СК "Спартак Враца" отново извоюва победа в Републиканското първенство по футбол за служители на МВР , побеждавайки на четвърт финала отбора на Академия на МВР с резултат 2:1.
В средата на първото полувреме Академия на МВР поведе в резултата отбелязвайки гол от дузпа. Резултатът бе изравнен в началото на второто полувреме с гол на Ивайло Данчев, за които му асистира Цветослав Божинов – Гикса.
 В средата на полувремето отбора на СК „Спартак Враца“ остана с 10 играчи, но въпреки това вкара противника в наказателното му поле и го принуди да извърши нарушение. Отсъдена бе дузпа в полза на нашия отбор, изпълнена от Георги Иванов, но за наше съжаление спасена от противниковия вратар.
Пет минути преди края на срещата, при остро центриране на Камен Каменов от СК Спартак Враца, противников играч в желанието си да отклони силния удар, си отбеляза автогол.
Днес СК „Спартак Враца“ ще играе на полуфинал с отбора на ОД МВР Благоевград, който днес победи ОД МВР Хасково с 4 : 0.