петък, 3 юни 2016 г.

Врачани на фуинал

Днес 03.06.16г. в КК "Албена" отборът на СК "Спартак Враца" отново пожъна успех в  Републиканското първенство по футбол за служители на МВР и е първия финалист в турнира, побеждавайки  на полуфинала отбора на ОД МВР Благоевград  с резултат 4:1.
Още в началото на първото полувреме, Ивайло Данчев откри резултата, а 20 минути след него  Георги Иванов беше точен за 2:0. В края на първото полувреме ОД МВР Благоевград  успя да отбележи гол и полувремето завърши 2:1.
Второто полувреме започна с тотален превес на нашия отбор, но третия гол бе отбелязан едва 10 минути преди края на двубоя от Ивайло Данчев, за които му асистира Георги Иванов.
 Четвъртия победен гол за СК "Спартак Враца" отбеляза Венелин Ангелов две минути преди последния съдийски сигнал.
 В неделя 05.06.2016г. от 10.00 часа, СК „Спартак Враца“ ще играе финал с отбора на ОДПБЗН – Пловдив, който днес победи в другия полуфинал отбора на СДПБЗН с резултат 2:0.