петък, 8 юни 2012 г.

Второ издание на Турнир по тенис на маса за купата на Областния управител

На 8 юни 2012 година в гр. Враца се проведе Турнир по тенис на маса за купата на Областния управител на Област Враца. Турнирът е за ученици и  се провежда за втора поредна година. Организиран е от Областна администрация – Враца със съдействието на Министерство на физическото възпитание и спорта, Регионален инспекторат по образованието - Враца и Спортен клуб по тенис на маса - Враца.
Турнирът се проведе във физкултурния салон на Професионална гимназия по търговия и ресторантьорство, със съдействието на ръководството на училището.
Г-жа Цветелина Теофилова – заместник областен управител откри турнира и пожела на всички участници достойно представяне, успех и спортен късмет.
Тази година в надпреварата се включиха повече ученици от миналата. Участваха  41 ученици от 4 общини на област Враца - Бяла Слатина, Враца, Криводол и Роман.
Турнирът се проведе в две възрастови групи –
-         до 15 години  - момичета и момчета
-         до 18 години - девойки и юноши.
Класирането в турнира по регламент е индивидуално.
Заместник областния управител г-жа Цветелина Теофилова награди победителите с купи и грамоти, осигурени от Областна администрация – Враца.
Купи и грамоти получиха класиралите се на първо място във всяка възрастова група, а грамоти класиралите се до 4 място, според регламента на състезанието