Бисквитки

петък, 18 ноември 2011 г.

Ботев Вр сгафи у дома след много нерви и разправии с Берое

Ботев Вр сгафи у дома след много нерви и разправии с Берое Ботев Враца не успя да победи гостуващия тим на Берое в мач от 14-ия кръг на "А" група. Двата отбора завършиха 1:1, като мачът бе белязан с много нерви и разправии. Домакините излязоха напред в резултата, след като в 9-ата минута Владимир Зафиров си заби ефектен автогол. Коконов центрира от фаул в наказателното поле на старозагорци, където Зафиров не успя да изчисти добре топката и я прати в собствената си врата.

В 42-ата минута Берое се върна в мача. Велев направи двойно подаване с Абушев, който след това нахлу в половината на Ботев и подаде към Златинов, а той продължи към Чипилов, който бе оставен непокрит и с прецизен удар оформи крайното 1:1.

На няколко пъти Ботев Враца имаше претенции за нарушение в наказателното поле, но съдията остана безмълвен. Това накара играчите от Враца да потърсят обяснение от рефера, като обидни епитети на липсваха. Сблъсъци между играчите на двата отбора също не липсваха.