понеделник, 15 юли 2013 г.

„Ботев“-Враца и „Славия“ завършиха наравно 2:2

в контролна среща играна на стадиона в столичния квартал Овча купел. Двубоят започна добре за белите, които поведоха още в 5-ата минута на мача. Христо Янев изпълни перфектно отсъдения пряк свободен удар и откри за 1:0. Само 5 минути по-късно тимът на „Славия“  получи правото да изпълни дузпа за нарушение на стража на „Ботев“ Присто Митов срещу Чавдар Янков. Зад топката застана Невес, който не сгреши за 2:0. В 25-ата минута врачани върнаха едно попадение, чрез Александър Киров, който се измъкна от защитата, преодоля вратаря Георги Петков и се разписа за 1:2. Равенството бе възстановено в 56-ата минута. След изпълнение на корнер и разбъркване в наказателното поле на „Славия“ най-съобразителен се оказа Камен Каменов, който оформи крайното 2:2. Следващата контролна среща на „Ботев“ е във вторник – 16 юли в Правец срещу „Арис“-Солун.