понеделник, 19 септември 2011 г.

Ботев Враца и Миньор Перник затвориха шестия кръг на А група със скучен мач, завършил при равенство 0:0

Това бе и най-логичният възможен резултат в двубоя на стадион Христо Ботев, след като двата отбора не успяха да създадат нито едно чисто голово положение за всичките 90 минути.
Върналият се наскоро в съдийството Христо Ристосков пък реши или да не товари футболистите на двата тима с излишни глоби в слънчевия понеделнишки следобед, или бе забравил да си вземе картоните във Враца и през целия мач не вдигна нито едно официално предупреждение.
Може би най-интересното, което трябва да се спомене за този двубой е, че това бе официален дебют на новия треньор на Ботев Атанас Джамбазки, който замени на поста подалия оставка Сашо Ангелов.
В състава на Миньор Перник път бяха направени две принудителни смени, след като първо Иван Михов преди почивката, а след това и Явор Въндев през втората част получиха травми.
След този двубой новакът Ботев Враца е 13-и в А група с 4 точки от 6 мача и е само на точка над зоната на изпадащите, докато Миньор е 9-и с 8 точки.