понеделник, 6 юни 2016 г.

Републиканското първенство по футбол за служители на МВР

На 05.06.16г. в КК "Албена" отборът на СК "Спартак Враца" загуби финала на Републиканското първенство по футбол за служители на МВР, с резултат 1:3 от  отбора на ОДПБЗН – Пловдив .
Още в началото на първото полувреме ОДПБЗН – Пловдив откри резултата, а Ивайло Данчев изравни от дузпа.
Второто полувреме започна с тотален натиск на нашия отбор и игра пред вратата на пловдивчани, но така падна втория гол в нашата врата, а към края на срещата ни беше  отбелязан и трети гол от дузпа.
Медалите на победителите бяха връчени от Кубрат Кулев, а на СК "Спартак Враца" от Чавдар Атанасов – началник на Центъра за бойна подготовка и спорт към МВР.
Купата за второто място вдигна капитана на нашия отбор Мирослав Виденов- Миката, а купата за гол майстор получи Ивайло Данчев с отбелязани 10 гола.