четвъртък, 2 юли 2015 г.

Изяви на СК СПАРТАК ВРАЦА

На 02.07.2015г се изигра полуфиналa по футбол между отборите на РУ Бяла Слатина и ОДМВР Враца и фин
ала между отборите на РУПБЗН Враца и РУ АЕЦ Козлодуй, на помощните игрища  в спортен комплекс „Христо Ботев“. Турнира е организиран по случай професионалния празник на служителите от МВР – 05 юли. По същото време се проведе състезание по плуване на открития плувен басейн и турнир по стрелба с голямокалибрен пистолет.
Резултати от турнира по футбол:
                                   Полуфинал:
РУ Бяла Слатина -  ОДМВР Враца  -  резултат  3 на 13:
Финал:
РУПБЗН Враца -  РУ АЕЦ Козлодуй -  резултат  2 на 5:
Класиране: 1. РУ АЕЦ Козлодуй;  2. РДПБЗН Враца;  3. ОДМВР Враца ;  4. РУ Бяла Слатина.
Победителите бяха наградени с купи и грамоти от г-жа Росица Стаменова – експерт от ММС,  г-жа Галя Василев - главен експерт в Община Враца и г-н Иво Манчев – зам. Директор на ОДМВР Враца.
Резултати от турнира по стрелба:
Индивидуално класиране:
1.      Евгени Христов - ОДМВР Враца; 2. Ивайло Флоров-  РУ АЕЦ - Козлодуй. 3. Николай Милушев – РУ Враца.
Отборно класиране:
1.      ОДМВР Враца, сектор ПИП;  2. РУ АЕЦ – Козлодуй;  3. РУ Бяла Слатина.
Резултати плуване - 50 м. свободен стил:
1.      Момчил Христов - сектор Пътна полиция;  2. Васил Найденов – РСПБЗН  Враца;  3. Светлин Захариев - РУ АЕЦ Козлодуй.
Победителите бяха наградени с купи, грамоти и медали от Катя Василева председател на секция „Стрелба“ и Дамян Петров – секретар на Спортен Клуб „Спартак Враца.
На 03.07.15г. от 09. 30 часа стартира последното мероприятие включено в спортния празник - турнира по тенис на маса, които ще се проведе в сградата на РДПБЗН Враца.