сряда, 1 май 2013 г.

Ивайло Флоров втори в стрелбата

За 17-ти път на стрелбището на Главна Дирекция Национална полиция вчера в столицата се проведе Републикански турнир по стрелба „БИНЕВ , ТРОШАНОВ , АНГЕЛОВ”.
В надпреварата взеха участие 133 състезатели от 23 отбора в системата на МВР.
При мъжете отлично се представи Ивайло Флоров от спортния клуб „Спартак” при ОД на МВР Враца , който стреля точно във финала и се окичи със сребърен медал.
При жените врачанката Катя Василева също се класира за финала и след оспорвана борба завърши на почетното пето място.
В отборното класиране при мъжете Ивайло Флоров, Николай Милушев и Йордан Ценов са четвърти, а при жените Катя Василева и Десислава Иванова завършиха пети.
В комплексното класиране купата спечелиха стрелците на ОД на МВР – Габрово, а състезателите от спортния клуб „Спартак” при ОД на МВР Враца са пети.
Първенците бяха наградени с медали и грамоти.
Турнира в София бе последна проверка на стрелците преди републиканското първенство , което ще се проведе от 19- ти до 21 юни в гр. Стара Загора .