Бисквитки

сряда, 3 юли 2019 г.

Спортен празник

СК“Спартак-Враца“ и врачанските полицай отбелязаха професионалния празник на служителите от МВР – 05.07.2019г. със спортен празник и турнири в различни спортове. На 03.07.2019г. в спортен комплекс „ Христо Ботев“ се проведе турнир по футбол. Тази година купата отиде при отбора на Затвора – Враца, където Бойчо Бойчев, Иван Тошев и компания  играха финал с отбора на военното поделение във Враца, който завърши с 3:1. В малкия финал отбора на РДБПЗН – Враца надигра РУ Козлодуй в спор за бронза. Призове за най-добър вратар получиха Апостол Апостолов, а за голмайстор Иво Иванов от отбора на РДБПЗН –Враца.
От 10.30 на 03.07.2010г. на стрелбището при УТК „Леденика“ се проведе и  традицинния турнир по полицейска стрелба. Служителите на реда в областта представиха уменията си в стрелбата чрез участието на десет отбора от полицейските поделения в област Враца и гости по покана. В дисциплина от полицейска стрелба и изключително интересно упражнение, сили премериха 22 състезателикато в отборната надпревара първо място спечели отбора на РУ АЕЦ-Козлодуй в състав Ивайло Флоров и Румен Николов. Второ място зае отбора на РУ-Враца в състав Николай Милушев и Боян Широкански, а на трето отбора на РУ – Мездра в състав Емануил Павлов и трансфения  състезател Десислава Иванова.
В индивидиуалната надпревара при мъжете шампион заслужено стана Николай Милушев, втори Ивайло Флоров, а третото място спечели Емануил ПавловВ женската надпревара медала за първо място спечели Катя Василева, следвана от Десислава Иванова. Адмирации заслужиха тази година отбора на ветераните в състав Иван Братинов  и Красимир Младенов, които се класираха на осмо място и очароваха всички участници със умения, дисциплина и стриктно спазване на мерките за безопасност.
Наградите на победителите в турнирите по футбол и стрелба, бяха връчени от комисар Атанас Петков – началник на отдел „Охранителна полиция“ при ОДМВР-ВрацаТрадиционно състезанието на врачанските полицаи премина в празничен дух и при изключително спортсменска атмосфера.
На същата дата от 10.00 ч. се проведе и турнир по тенис на мвтори, домакин на които бе СК,,Бобата.Класиране: Първо място за Цветан Росалийски - РСПБЗН-Враца, второ място за Иван Иванов - РСПБЗН-Враца, трето място за Емил Орлинов от РУ - Лом,четвърто място -Васил Атанасов от РУ-Лом,пето място - Аспарух Ангелов РУ-Ломи шесто място - Теодор Ангелов от РУ - Лом. Адмирации за колегите от ОДМВР Монтана!
От предвидените спортни мероприятия от програмата на СК,, Спартак Врацаостава турнир по плуване, които ще се проведе на 08.07.2019г. в спортен комплекс „Христо Ботев“ от 10.00 часа.