вторник, 8 август 2017 г.

Боен клуб „Сила“

В периода 22.07.-29.07.2017 г. състезатели, треньори и специалисти  от Боен клуб „Сила“ се включиха в организирания от Българска Федерация по ММА в с. Лозенец едноседмичен летен лагер и национален турнир „Национална купа град Лозенец”. Благодарение на   Програма  на ММС ДЕЦАТА И СПОРТНИЯТ КЛУБ» ,   нашия отбор взе участие в турнира.
На лагера присъстваха клубове от цялата страна, членове на Българска Федерация по ММА.
Седмицата протече със  съобразени с подготвителния период тренировки и  те бяха  съчетани с време за отдих, а в края ѝ (на 29.07 - събота, от 20:00 ч.), като кулминационен момент бе  провеждането на Национална купа "Лозенец" - състезание за всички възрастови групи от състезателите, участващи в лагера.
Талантливия състезател от Боен клуб "Сила Цветомир Тодоров  стана победител  в категория  Юноши  61 кг, а Павлин Воденичарски в категория Юноши 70 кг  остана втори.
Чрез участието си в тези събития нашите състезатели  съчетаха почивка, съобразена с подготвителния период,  поддържане на отборния дух и спортната форма по време на лятото.