петък, 22 април 2016 г.

Турнир за младежите с увреждания

На 22 април –Деня на земята , Спортно Технически Клуб - Враца организира традиционен Пролетен Турнир за младежите с увреждания от Дома в село Три кладенци по автомоделни спортове. Преди турнира, съвместно със състезатели от клуба, те се включиха активно в почистване на пистата в Социалния комплекс за работа с деца- Враца. Победителите, съответно заели първо, второ и трето място –Цветан Йорданов, Данаил Кирилов и Севда Янкова бяха наградени с грамоти и награди, връчени от г-жа Росица Стаменова –експерт на Министерство на младежта и спорта за Северозападна България и г-жа Цвета Генкова от Община Враца. Останалите участници в турнира получиха грамоти от з.м.с.Дамян Петров, за когото те изработиха специално великденски сувенир. Пролетния турнир продължава и днес, с който се дава началото на сезона в състезанията от шампионата по автомоделни спортове. Програмата за съботния ден, 23 април, предвижда старт в 10.00 часа, финали от 16.00 часа и награждаване на победителите от 18.30 часа.